1 300 000 €
2766 €/m²
Property 31833 photo 1
Property 31833 photo 2
Property 31833 photo 3
Property 31833 photo 4
Property 31833 photo 5
Property 31833 photo 6
Property 31833 photo 7
Property 31833 photo 8
Property 31833 photo 9
Property 31833 photo 10
Property 31833 photo 11
Property 31833 photo 12
Property 31833 photo 13
Property 31833 photo 14
Property 31833 photo 15
Property 31833 photo 16
Property 31833 photo 17
Property 31833 photo 18
Property 31833 photo 19
Property 31833 photo 20
Property 31833 photo 21
Property 31833 photo 22
Property 31833 photo 23
Property 31833 photo 24
Property 31833 photo 25
Property 31833 photo 26
Property 31833 photo 27
Property 31833 photo 28
Property 31833 photo 29
Property 31833 photo 30
Property 31833 photo 31
Property 31833 photo 32
Property 31833 photo 33
Property 31833 photo 34
Property 31833 photo 35

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2000
  • تعداد اتاق ها: 6
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 6000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 2,2 km
  • فاصله از فرودگاه: 36 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 470 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , توالت. طبقه 1 شامل 4 اتاق خواب, 2 حمام. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 067 000 € 2667 €/m²
  • کد شی 40518
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 6
فروش
1 813 000 € 3626 €/m²
  • کد شی 56674
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 2
فروش
1 600 000 € 11428 €/m²
  • کد شی 62213
  • مربع متر 140 m²
  • فاصله تا دریا 10 m
فروش
1 050 000 € 6953 €/m²
  • کد شی 61625
  • مربع متر 151 m²
  • Rooms 4
فروش
1 750 000 € 6076 €/m²
  • کد شی 65560
  • مربع متر 288 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
1 600 000 € 6400 €/m²
  • کد شی 49849
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 5
فروش
1 900 000 € 7037 €/m²
  • کد شی 45281
  • مربع متر 270 m²
  • Rooms 3
فروش
1 386 000 € 7035 €/m²
  • کد شی 54752
  • مربع متر 197 m²
  • Rooms 4
فروش
1 300 000 € 5531 €/m²
  • کد شی 65672
  • مربع متر 235 m²
  • Rooms 5
فروش
1 220 000 € 2355 €/m²
  • کد شی 52429
  • مربع متر 518 m²
  • فاصله تا دریا 770 m

اشتراک خبرنامه