درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 4005 m² در کورفو
یونان
جزایر ایونی
استان کورفو
کورفو
450 000 €
112 €/m²
کد شی
31969
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
4005 m²
منطقه
کورفو
Location
جزایر ایونی () | کورفو (استان کورفو)
Details
فاصله از دریا:
8000 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
7 km
فاصله از فرودگاه:
3 km
توضیحات
برای فروش زمین 4005 متر مربع در کورفو. امکان ساخت وجود دارد 200 متر مربع
کورفو
Location
حقایق مشابه
فروش
380 000 €
47 €/m²
زمین 8000 m² کورفو
کورفو
کد شی
30921
مربع متر
8000 m²
فاصله تا دریا
700 m
فروش
607 000 €
124 €/m²
زمین 4892 m² کورفو
کورفو
کد شی
52554
مربع متر
4892 m²
فاصله تا دریا
100 m
فروش
480 000 €
145 €/m²
زمین 3310 m² کورفو
کورفو
کد شی
63742
مربع متر
3310 m²
فاصله تا دریا
3500 m
فروش
400 000 €
66 €/m²
زمین 6000 m² کورفو
کورفو
کد شی
3061
مربع متر
6000 m²
فاصله تا دریا
7000 m
فروش
600 000 €
27 €/m²
زمین 22000 m² کورفو
کورفو
کد شی
5097
مربع متر
22000 m²
فاصله تا دریا
1500 m
فروش
420 000 €
35 €/m²
زمین 12000 m² کورفو
کورفو
کد شی
37857
مربع متر
12000 m²
فاصله تا دریا
1000 m
فروش
600 000 €
491 €/m²
زمین 1220 m² کورفو
کورفو
کد شی
24955
مربع متر
1220 m²
فاصله تا دریا
50 m
فروش
370 000 €
8 €/m²
زمین 44872 m² کورفو
کورفو
کد شی
49614
مربع متر
44872 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
390 000 €
250 000 €
5 €/m²
زمین 44000 m² کورفو
کورفو
کد شی
21749
مربع متر
44000 m²
فاصله تا دریا
4000 m
فروش
400 000 €
85 €/m²
زمین 4673 m² کورفو
کورفو
کد شی
45735
مربع متر
4673 m²
فاصله تا دریا
5000 m
Argiro Adelfopoulou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the