1 200 000 €
6000 €/m²
Property 32783 photo 1
Property 32783 photo 2
Property 32783 photo 3
Property 32783 photo 4
Property 32783 photo 5
Property 32783 photo 6
Property 32783 photo 7
Property 32783 photo 8
Property 32783 photo 9
Property 32783 photo 10
Property 32783 photo 11
Property 32783 photo 12
Property 32783 photo 13

Details

  • تعداد اتاق ها: 8
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 100 m
  • فاصله از فرودگاه: 34 km

خدمات

  • Storage room

توضیحات

برای فروش ویلا 1 طبقه با متراژ 200 متر مربع در کرت. خانه شامل 6 اتاق خواب, 2 اتاق نشیمن با آشپزخانه, 2 آشپزخانه, 4 حمام, 2 انبار. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.{همچنین باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سیستم گرمایشی.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 500 000 € 7500 €/m²
  • کد شی 65411
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 7
فروش
1 067 000 € 2667 €/m²
  • کد شی 40518
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 6
فروش
1 600 000 € 6400 €/m²
  • کد شی 49849
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 5
فروش
1 200 000 € 4285 €/m²
  • کد شی 50227
  • مربع متر 280 m²
  • Rooms 6
فروش
1 500 000 € 2941 €/m²
  • کد شی 32688
  • مربع متر 510 m²
  • Rooms 8
فروش
1 000 000 € 5882 €/m²
  • کد شی 37830
  • مربع متر 170 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
1 300 000 € 5531 €/m²
  • کد شی 65672
  • مربع متر 235 m²
  • Rooms 5
فروش
1 200 000 € 6000 €/m²
  • کد شی 32783
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 8
فروش
1 650 000 € 4125 €/m²
  • کد شی 51196
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 8

اشتراک خبرنامه