75 000 € 40 000 €
133 €/m²
Property 32856 photo 1
Property 32856 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 12000 m
  • فاصله از فرودگاه: 38 km

توضیحات

برای فروش زمین 300 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 240 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به جنگل.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
75 000 € 187 €/m²
  • کد شی 52611
  • مربع متر 401 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
65 000 € 10 €/m²
  • کد شی 44968
  • مربع متر 6500 m²
  • فاصله تا دریا 850 m
فروش
80 000 € 179 €/m²
  • کد شی 34740
  • مربع متر 445 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
70 000 € 59 €/m²
  • کد شی 61605
  • مربع متر 1180 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
100 000 € 25 €/m²
  • کد شی 45055
  • مربع متر 3850 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
100 000 € 80 €/m²
  • کد شی 25739
  • مربع متر 1250 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
80 000 € 153 €/m²
  • کد شی 30759
  • مربع متر 520 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
70 000 € 175 €/m²
  • کد شی 63376
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
75 000 € 86 €/m²
  • کد شی 30614
  • مربع متر 870 m²
  • فاصله تا دریا 11000 m
فروش
90 000 € 45 €/m²
  • کد شی 57336
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m

اشتراک خبرنامه