فروش - زمین 1000 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا لیتوچورو
250 000 €
250 €/m²
Property 33151 photo 1
Property 33151 photo 2
Property 33151 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 4000 m
  • فاصله از فرودگاه: 50 km

توضیحات

برای فروش زمین 1000 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 800 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
300 000 € 75 €/m²
  • کد شی 32013
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
350 000 € 50 €/m²
  • کد شی 36680
  • مربع متر 6890 m²
  • فاصله تا دریا 30000 m
فروش
250 000 € 50 €/m²
  • کد شی 59705
  • مربع متر 5000 m²
  • فاصله تا دریا 750 m
فروش
220 000 € 43 €/m²
  • کد شی 43616
  • مربع متر 5062 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
278 000 € 450 €/m²
  • کد شی 51753
  • مربع متر 617 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
250 000 € 62 €/m²
  • کد شی 10292
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
350 000 € 33 €/m²
  • کد شی 41567
  • مربع متر 10300 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
215 000 € 275 €/m²
  • کد شی 13938
  • مربع متر 780 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
240 000 € 36 €/m²
  • کد شی 35484
  • مربع متر 6500 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m

اشتراک خبرنامه