1 280 000 € 907 000 €
2387 €/m²
Property 33215 photo 1
Property 33215 photo 2
Property 33215 photo 3
Property 33215 photo 4
Property 33215 photo 5
Property 33215 photo 6
Property 33215 photo 7
Property 33215 photo 8
Property 33215 photo 9
Property 33215 photo 10
Property 33215 photo 11
Property 33215 photo 12
Property 33215 photo 13
Property 33215 photo 14
Property 33215 photo 15
Property 33215 photo 16
Property 33215 photo 17
Property 33215 photo 18
Property 33215 photo 19
Property 33215 photo 20

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2004
  • تعداد اتاق ها: 7
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 3000 m
  • فاصله از فرودگاه: 36 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • شومینه
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 380 متر مربع در کرت. طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق خوابه, حمام, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , توالت. طبقه 1 شامل 4 اتاق خواب, 2 حمام. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 800 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 64988
  • مربع متر 480 m²
  • فاصله تا دریا 317 m
فروش
1 490 000 € 1 100 000 € 2956 €/m²
  • کد شی 40248
  • مربع متر 372 m²
  • فاصله تا دریا 160 m
فروش
1 067 000 € 2845 €/m²
  • کد شی 50139
  • مربع متر 375 m²
  • Rooms 4
فروش
1 300 000 € 8125 €/m²
  • کد شی 5957
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 5
فروش
1 100 000 € 2750 €/m²
  • کد شی 38928
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 7
فروش
1 500 000 € 3968 €/m²
  • کد شی 30592
  • مربع متر 378 m²
  • Rooms 6

اشتراک خبرنامه