درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 4456 m² در کورفو
یونان
جزایر ایونی
استان کورفو
کورفو
130 000 €
29 €/m²
کد شی
33270
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
4456 m²
منطقه
کورفو
Location
جزایر ایونی () | کورفو (استان کورفو)
Details
فاصله از دریا:
2000 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
28 km
فاصله از فرودگاه:
17 km
توضیحات
برای فروش زمین 4456 متر مربع در کورفو. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی.
کورفو
Location
حقایق مشابه
فروش
110 000 €
32 €/m²
زمین 3400 m² کورفو
کورفو
کد شی
63961
مربع متر
3400 m²
فاصله تا دریا
3000 m
فروش
120 000 €
129 €/m²
زمین 930 m² کورفو
کورفو
کد شی
60119
مربع متر
930 m²
فاصله تا دریا
1800 m
فروش
170 000 €
42 €/m²
زمین 4000 m² کورفو
کورفو
کد شی
30744
مربع متر
4000 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
162 000 €
44 €/m²
زمین 3660 m² کورفو
کورفو
کد شی
40717
مربع متر
3660 m²
فاصله تا دریا
2800 m
فروش
110 000 €
110 €/m²
زمین 1000 m² کورفو
کورفو
کد شی
33898
مربع متر
1000 m²
فاصله تا دریا
10000 m
فروش
175 000 €
71 €/m²
زمین 2463 m² کورفو
کورفو
کد شی
57653
مربع متر
2463 m²
فاصله تا دریا
2300 m
فروش
130 000 €
56 €/m²
زمین 2300 m² کورفو
کورفو
کد شی
65288
مربع متر
2300 m²
فاصله تا دریا
3500 m
فروش
140 000 €
67 €/m²
زمین 2078 m² کورفو
کورفو
کد شی
57955
مربع متر
2078 m²
فاصله تا دریا
150 m
فروش
160 000 €
29 €/m²
زمین 5500 m² کورفو
کورفو
کد شی
35721
مربع متر
5500 m²
فاصله تا دریا
550 m
فروش
125 000 €
56 €/m²
زمین 2206 m² کورفو
کورفو
کد شی
52629
مربع متر
2206 m²
فاصله تا دریا
5000 m
David Martasidis
+30 (26611) 00 500
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the