فروش - زمین 539 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
53 000 € 26 000 €
48 €/m²
Property 33323 photo 1
Property 33323 photo 2
Property 33323 photo 3
Property 33323 photo 4

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 9000 m
  • فاصله از فرودگاه: 80 km

توضیحات

برای فروش زمین 539 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. جواز ساختمانسازی وجود دارد. امکان ساخت وجود دارد 431 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
65 000 € 196 €/m²
  • کد شی 58544
  • مربع متر 330 m²
  • فاصله تا دریا 9500 m
فروش
65 000 € 171 €/m²
  • کد شی 55866
  • مربع متر 380 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
49 900 € 83 €/m²
  • کد شی 61655
  • مربع متر 600 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
50 000 € 9 €/m²
  • کد شی 62226
  • مربع متر 5300 m²
  • فاصله تا دریا 8500 m
فروش
45 000 € 30 €/m²
  • کد شی 53297
  • مربع متر 1500 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
48 000 € 160 €/m²
  • کد شی 60015
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 1700 m
فروش
70 000 € 59 €/m²
  • کد شی 61605
  • مربع متر 1180 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
70 000 € 35 €/m²
  • کد شی 56292
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 1100 m
فروش
66 000 € 100 €/m²
  • کد شی 51924
  • مربع متر 660 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
55 000 € 100 €/m²
  • کد شی 63371
  • مربع متر 550 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m

اشتراک خبرنامه