3 000 000 € 2 900 000 €
5800 €/m²
Property 33615 photo 1
Property 33615 photo 2
Property 33615 photo 3
Property 33615 photo 4
Property 33615 photo 5
Property 33615 photo 6
Property 33615 photo 7
Property 33615 photo 8
Property 33615 photo 9
Property 33615 photo 10
Property 33615 photo 11
Property 33615 photo 12
Property 33615 photo 13
Property 33615 photo 14
Property 33615 photo 15
Property 33615 photo 16
Property 33615 photo 17
Property 33615 photo 18

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2006
  • سال نوسازی: 2018
  • تعداد اتاق ها: 7
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 450 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 3 km
  • فاصله از فرودگاه: 60 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • شومینه
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 500 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , 2 حمام, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام, یک اتاق ذخیره سازی. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو گاراژ, سیستم گرمایشی, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
4 198 000 € 13159 €/m²
  • کد شی 58524
  • مربع متر 319 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
2 490 000 € 3830 €/m²
  • کد شی 62543
  • مربع متر 650 m²
  • Rooms 7
فروش
3 200 000 € 2 500 000 € 5681 €/m²
  • کد شی 33063
  • مربع متر 440 m²
  • فاصله تا دریا 20 m
فروش
2 500 000 € 1 700 000 € 8500 €/m²
  • کد شی 62228
  • مربع متر 200 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
2 500 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 45284
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 8
فروش
2 986 000 € 2 500 000 € 5555 €/m²
  • کد شی 49030
  • مربع متر 450 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m

اشتراک خبرنامه