درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 16000 m² در کاساندرا (خالکیدیکی)
یونان
مقدونیه
خالکیدیکی
کاساندرا
300 000 €
18 €/m²
کد شی
33744
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
16000 m²
منطقه
کاساندرا/خالکیدیکی
Location
(کاساندرا) | خالکیدیکی (مقدونیه)
Details
فاصله از دریا:
1650 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
3 km
فاصله از فرودگاه:
55 km
توضیحات
برای فروش زمین 16000 متر مربع در کاساندرا (خالکیدیکی).خارج از طرح شهر است..
کاساندرا/خالکیدیکی
Location
حقایق مشابه
فروش
330 000 €
41 €/m²
زمین 8000 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
28904
مربع متر
8000 m²
فاصله تا دریا
2500 m
فروش
380 000 €
84 €/m²
زمین 4500 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
59728
مربع متر
4500 m²
فاصله تا دریا
3600 m
فروش
330 000 €
173 €/m²
زمین 1898 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
4387
مربع متر
1898 m²
فاصله تا دریا
600 m
فروش
250 000 €
53 €/m²
زمین 4700 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
5825
مربع متر
4700 m²
فاصله تا دریا
650 m
فروش
250 000 €
55 €/m²
زمین 4500 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
38369
مربع متر
4500 m²
فاصله تا دریا
700 m
فروش
390 000 €
35 €/m²
زمین 11000 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
47126
مربع متر
11000 m²
فاصله تا دریا
200 m
فروش
250 000 €
21 €/m²
زمین 11738 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
28942
مربع متر
11738 m²
فاصله تا دریا
3000 m
فروش
250 000 €
55 €/m²
زمین 4500 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
38370
مربع متر
4500 m²
فاصله تا دریا
650 m
فروش
250 000 €
215 000 €
53 €/m²
زمین 4000 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
2485
مربع متر
4000 m²
فاصله تا دریا
450 m
فروش
420 000 €
210 €/m²
زمین 2000 m² کاساندرا/خالکیدیکی
کاساندرا/خالکیدیکی
کد شی
44597
مربع متر
2000 m²
فاصله تا دریا
1600 m
Tomaz Osmanov
+30 23740 22433
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the