1 600 000 €
4571 €/m²
Property 34409 photo 1
Property 34409 photo 2
Property 34409 photo 3
Property 34409 photo 4
Property 34409 photo 5
Property 34409 photo 6
Property 34409 photo 7
Property 34409 photo 8
Property 34409 photo 9
Property 34409 photo 10

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2005
  • تعداد اتاق ها: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 500 m
  • فاصله از فرودگاه: 35 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • شومینه
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 350 متر مربع در کرت. طبقه نیمه زیر زمین شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه , توالت, 2 انبار. طبقه 1 شامل 4 اتاق خواب, حمام, دوش. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 500 000 € 6000 €/m²
  • کد شی 65237
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 4
فروش
1 650 000 € 4125 €/m²
  • کد شی 51196
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 8
فروش
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • کد شی 61298
  • مربع متر 582 m²
  • فاصله تا دریا 17000 m
فروش
1 550 000 € 2952 €/m²
  • کد شی 65234
  • مربع متر 525 m²
  • فاصله تا دریا 3100 m
فروش
1 300 000 € 2765 €/m²
  • کد شی 31833
  • مربع متر 470 m²
  • Rooms 6
فروش
1 600 000 € 6400 €/m²
  • کد شی 49849
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 5
فروش
1 500 000 € 2941 €/m²
  • کد شی 32688
  • مربع متر 510 m²
  • Rooms 8
فروش
1 813 000 € 3626 €/m²
  • کد شی 56674
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 2

اشتراک خبرنامه