فروش - زمین 994 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
50 000 €
50 €/m²
Property 34453 photo 1
Property 34453 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 8
  • فاصله از دریا: 6000 m
  • فاصله از فرودگاه: 52 km

توضیحات

برای فروش زمین 994 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 795 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
48 000 € 160 €/m²
  • کد شی 60015
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 1700 m
فروش
65 000 € 54 €/m²
  • کد شی 53300
  • مربع متر 1187 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
55 000 € 22 €/m²
  • کد شی 58107
  • مربع متر 2400 m²
  • فاصله تا دریا 2600 m
فروش
62 000 € 106 €/m²
  • کد شی 63431
  • مربع متر 580 m²
  • فاصله تا دریا 4100 m
فروش
50 000 € 107 €/m²
  • کد شی 48962
  • مربع متر 467 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
50 000 € 131 €/m²
  • کد شی 59378
  • مربع متر 380 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
70 000 € 60 000 € 15 €/m²
  • کد شی 19643
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
45 000 € 4 €/m²
  • کد شی 61700
  • مربع متر 10687 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
60 000 € 3 €/m²
  • کد شی 51599
  • مربع متر 19704 m²
  • فاصله تا دریا 7500 m
فروش
48 000 € 106 €/m²
  • کد شی 63521
  • مربع متر 451 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m

اشتراک خبرنامه