100 000 €
667 €/m²
Property 34490 photo 1
Property 34490 photo 2
Property 34490 photo 3
Property 34490 photo 4
Property 34490 photo 5
Property 34490 photo 6
Property 34490 photo 7
Property 34490 photo 8
Property 34490 photo 9

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 1955
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Levels: 2
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 4200 m
  • فاصله از فرودگاه: 36 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه2 طبقه با متراژ 150 متر مربع در کرت. طبقه نیمه زیر زمین شامل اتاق نشیمن. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.{همچنین مبلمان, پارکینگ اختصاصی, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
96 000 € 533 €/m²
  • کد شی 44907
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 4
فروش
86 000 € 934 €/m²
  • کد شی 57035
  • مربع متر 92 m²
  • فاصله تا دریا 9900 m
فروش
95 000 € 1583 €/m²
  • کد شی 50125
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 3
فروش
100 000 € 666 €/m²
  • کد شی 34490
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 3
فروش
90 000 € 900 €/m²
  • کد شی 54635
  • مربع متر 100 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
107 000 € 713 €/m²
  • کد شی 51867
  • مربع متر 150 m²
  • فاصله تا دریا 1500 m
فروش
140 000 € 2153 €/m²
  • کد شی 47332
  • مربع متر 65 m²
  • Rooms 4
فروش
85 000 € 685 €/m²
  • کد شی 65674
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه