فروش - زمین 445 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
80 000 €
179 €/m²
Property 34740 photo 1
Property 34740 photo 2
Property 34740 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله از فرودگاه: 85 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 445 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 356 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
75 000 € 40 000 € 133 €/m²
  • کد شی 32856
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
92 000 € 115 €/m²
  • کد شی 57570
  • مربع متر 800 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
65 000 € 52 €/m²
  • کد شی 52475
  • مربع متر 1250 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
70 000 € 60 000 € 15 €/m²
  • کد شی 19643
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
80 000 € 86 €/m²
  • کد شی 62225
  • مربع متر 925 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
70 000 € 14 €/m²
  • کد شی 32071
  • مربع متر 5000 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
90 000 € 90 €/m²
  • کد شی 41774
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
65 000 € 196 €/m²
  • کد شی 58544
  • مربع متر 330 m²
  • فاصله تا دریا 9500 m
فروش
75 000 € 3 €/m²
  • کد شی 52867
  • مربع متر 20000 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
80 000 € 179 €/m²
  • کد شی 34740
  • مربع متر 445 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m

اشتراک خبرنامه