1 400 000 €
11667 €/m²
Property 34802 photo 1
Property 34802 photo 2
Property 34802 photo 3
Property 34802 photo 4
Property 34802 photo 5
Property 34802 photo 6
Property 34802 photo 7
Property 34802 photo 8
Property 34802 photo 9
Property 34802 photo 10
Property 34802 photo 11
Property 34802 photo 12
Property 34802 photo 13
Property 34802 photo 14
Property 34802 photo 15
Property 34802 photo 16
Property 34802 photo 17
Property 34802 photo 18
Property 34802 photo 19
Property 34802 photo 20
Property 34802 photo 21
Property 34802 photo 22
Property 34802 photo 23
Property 34802 photo 24
Property 34802 photo 25
Property 34802 photo 26
Property 34802 photo 27
Property 34802 photo 28
Property 34802 photo 29
Property 34802 photo 30
Property 34802 photo 31
Property 34802 photo 32
Property 34802 photo 33

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: برق
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 200 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 0,5 km
  • فاصله از فرودگاه: 33 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 120 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل 3 اتاق خواب, حمام, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش, یک اتاق ذخیره سازی. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 850 000 € 6727 €/m²
  • کد شی 56150
  • مربع متر 275 m²
  • Rooms 6
فروش
1 600 000 € 6956 €/m²
  • کد شی 23867
  • مربع متر 230 m²
  • Rooms 6
فروش
1 750 000 € 6076 €/m²
  • کد شی 65560
  • مربع متر 288 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
1 500 000 € 7614 €/m²
  • کد شی 42669
  • مربع متر 197 m²
  • Rooms 3
فروش
1 650 000 € 4125 €/m²
  • کد شی 51196
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 8
Recommended فروش
1 250 000 € 5434 €/m²
  • کد شی 64758
  • مربع متر 230 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
1 200 000 € 4285 €/m²
  • کد شی 50227
  • مربع متر 280 m²
  • Rooms 6
فروش
1 500 000 € 2941 €/m²
  • کد شی 32688
  • مربع متر 510 m²
  • Rooms 8

اشتراک خبرنامه