205 000 €
1952 €/m²
Property 34858 photo 1
Property 34858 photo 2
Property 34858 photo 3
Property 34858 photo 4
Property 34858 photo 5
Property 34858 photo 6
Property 34858 photo 7
Property 34858 photo 8
Property 34858 photo 9
Property 34858 photo 10
Property 34858 photo 11
Property 34858 photo 12
Property 34858 photo 13
Property 34858 photo 14
Property 34858 photo 15
Property 34858 photo 16
Property 34858 photo 17
Property 34858 photo 18
Property 34858 photo 19
Property 34858 photo 20
Property 34858 photo 21
Property 34858 photo 22
Property 34858 photo 23
Property 34858 photo 24
Property 34858 photo 25

Details

  • سال نوسازی: 2016
  • تعداد اتاق ها: 4
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Type of flooring: Parquet
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله از فرودگاه: 2 km

خدمات

  • آسانسور
  • دو جداره

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 105 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 6 طبقه و شامل طبقه 6 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, کولر, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه