85 000 €
1700 €/m²
Property 34880 photo 1
Property 34880 photo 2
Property 34880 photo 3
Property 34880 photo 4
Property 34880 photo 5
Property 34880 photo 6
Property 34880 photo 7
Property 34880 photo 8
Property 34880 photo 9
Property 34880 photo 10
Property 34880 photo 11
Property 34880 photo 12

Details

  • تعداد اتاق ها: 2
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله از فرودگاه: 1 km

خدمات

  • آسانسور

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 50 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 1 طبقه و شامل طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. اپارتمان دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه