درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 1000 m² در ساحل المپیک
یونان
مقدونیه
استان پیریا
130 000 €
130 €/m²
کد شی
3508
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
1000 m²
امکانات دیگر:
проведены вода и электричество, есть разрешение на строительство
فاصله از دریا:
180 m
فاصله از فرودگاه:
51 km
توضیحات
برای فروش زمین 1000 متر مربع در ساحل المپیک.
ساحل المپیک
Location
حقایق مشابه
فروش
130 000 €
80 000 €
8 €/m²
زمین 10000 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
26282
مربع متر
10000 m²
فاصله تا دریا
1500 m
فروش
180 000 €
240 €/m²
زمین 750 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
19126
مربع متر
750 m²
فاصله تا دریا
7000 m
فروش
110 000 €
275 €/m²
زمین 400 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
4914
مربع متر
400 m²
فاصله تا دریا
8000 m
فروش
130 000 €
10 €/m²
زمین 12179 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
33059
مربع متر
12179 m²
فاصله تا دریا
3500 m
فروش
110 000 €
27 €/m²
زمین 4000 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
45563
مربع متر
4000 m²
فاصله تا دریا
200 m
فروش
112 000 €
زمین ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
3269
مربع متر
0 m²
فاصله تا دریا
2500 m
فروش
150 000 €
33 €/m²
زمین 4500 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
21950
مربع متر
4500 m²
فاصله تا دریا
7000 m
فروش
130 000 €
896 €/m²
زمین 145 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
38835
مربع متر
145 m²
فاصله تا دریا
50 m
فروش
160 000 €
205 €/m²
زمین 780 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
3290
مربع متر
780 m²
فاصله تا دریا
7000 m
فروش
180 000 €
32 €/m²
زمین 5550 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
41566
مربع متر
5550 m²
فاصله تا دریا
4000 m
Giorgos Ferisidis
+30 2351063910
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1