745 000 €
1280 €/m²
Property 35142 photo 1
Property 35142 photo 2
Property 35142 photo 3
Property 35142 photo 4
Property 35142 photo 5
Property 35142 photo 6
Property 35142 photo 7
Property 35142 photo 8

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • تعداد اتاق ها: 7
  • وضعیت: Under construction
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 8
  • فاصله از دریا: 4500 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 2,7 km
  • فاصله از فرودگاه: 15 km

خدمات

  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 582 متر مربع در کرت. طبقه نیمه زیر زمین شامل 2 اتاق خواب, 3 توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. طبقه 1 شامل 4 اتاق خواب, 4 حمام. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, گاراژ.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
800 000 € 1230 €/m²
  • کد شی 56313
  • مربع متر 650 m²
  • فاصله تا دریا 180 m
فروش
700 000 € 2160 €/m²
  • کد شی 45268
  • مربع متر 324 m²
  • Rooms 4
فروش
1 050 000 € 6953 €/m²
  • کد شی 61625
  • مربع متر 151 m²
  • Rooms 4
فروش
900 000 € 3000 €/m²
  • کد شی 23706
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 9
فروش
900 000 € 6923 €/m²
  • کد شی 37962
  • مربع متر 130 m²
  • فاصله تا دریا 2900 m
فروش
1 000 000 € 2590 €/m²
  • کد شی 65909
  • مربع متر 386 m²
  • Rooms 5
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 61624
  • مربع متر 144 m²
  • Rooms 4
فروش
960 000 € 928 000 € 4640 €/m²
  • کد شی 40138
  • مربع متر 200 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m

اشتراک خبرنامه