بنا به درخواست
Property 35309 photo 1
Property 35309 photo 2
Property 35309 photo 3
Property 35309 photo 4
Property 35309 photo 5
Property 35309 photo 6
Property 35309 photo 7
Property 35309 photo 8
Property 35309 photo 9
Property 35309 photo 10
Property 35309 photo 11
Property 35309 photo 12
Property 35309 photo 13
Property 35309 photo 14
Property 35309 photo 15
Property 35309 photo 16
Property 35309 photo 17
Property 35309 photo 18
Property 35309 photo 19
Property 35309 photo 20
Property 35309 photo 21
Property 35309 photo 22
Property 35309 photo 23
Property 35309 photo 24
Property 35309 photo 25
Property 35309 photo 26

Details

  • تعداد اتاق ها: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 10 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 3 km
  • فاصله از فرودگاه: 62 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • Storage room

توضیحات

برای اجاره ویلا 2 طبقه با متراژ 170 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. طبقه 1 شامل 2 اتاق خواب, دوش. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 600 000 € 11428 €/m²
  • کد شی 62213
  • مربع متر 140 m²
  • فاصله تا دریا 10 m
فروش
800 000 € 1230 €/m²
  • کد شی 56313
  • مربع متر 650 m²
  • فاصله تا دریا 180 m
اجاره
از 2 200 € 5 €/m²
  • کد شی 65629
  • مربع متر 380 m²
  • Rooms 8
فروش
1 500 000 € 7500 €/m²
  • کد شی 65411
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 7
Recommended فروش
1 250 000 € 5434 €/m²
  • کد شی 64758
  • مربع متر 230 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
3 500 000 € 7000 €/m²
  • کد شی 58324
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 4
فروش
5 500 000 € 6962 €/m²
  • کد شی 64035
  • مربع متر 790 m²
  • Rooms 9

اشتراک خبرنامه