بنا به درخواست
Property 35728 photo 1
Property 35728 photo 2
Property 35728 photo 3
Property 35728 photo 4
Property 35728 photo 5
Property 35728 photo 6
Property 35728 photo 7
Property 35728 photo 8
Property 35728 photo 9
Property 35728 photo 10
Property 35728 photo 11
Property 35728 photo 12
Property 35728 photo 13
Property 35728 photo 14
Property 35728 photo 15
Property 35728 photo 16
Property 35728 photo 17
Property 35728 photo 18
Property 35728 photo 19
Property 35728 photo 20
Property 35728 photo 21
Property 35728 photo 22

Details

  • سال ساخت: 2015
  • سیستم گرمایش: برق
  • فاصله از دریا: 1200 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 15 km
  • فاصله از فرودگاه: 64 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای اجاره ویلا 0 طبقه با متراژ 352 متر مربع در کرت. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
500 000 € 3496 €/m²
  • کد شی 56922
  • مربع متر 143 m²
  • Rooms 4
فروش
2 500 000 € 1 700 000 € 8500 €/m²
  • کد شی 62228
  • مربع متر 200 m²
  • فاصله تا دریا 250 m
فروش
495 000 € 2877 €/m²
  • کد شی 64164
  • مربع متر 172 m²
  • Rooms 6
فروش
2 100 000 € 2 000 000 € 3436 €/m²
  • کد شی 61298
  • مربع متر 582 m²
  • فاصله تا دریا 17000 m
فروش
500 000 € 3496 €/m²
  • کد شی 56920
  • مربع متر 143 m²
  • Rooms 5
فروش
1 500 000 € 6000 €/m²
  • کد شی 65237
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 4
فروش
1 100 000 € 950 000 € 3275 €/m²
  • کد شی 57927
  • مربع متر 290 m²
  • فاصله تا دریا 550 m
فروش
1 600 000 € 11428 €/m²
  • کد شی 62213
  • مربع متر 140 m²
  • فاصله تا دریا 10 m

اشتراک خبرنامه