بنا به درخواست
Property 35742 photo 1
Property 35742 photo 2
Property 35742 photo 3
Property 35742 photo 4
Property 35742 photo 5
Property 35742 photo 6
Property 35742 photo 7
Property 35742 photo 8
Property 35742 photo 9
Property 35742 photo 10
Property 35742 photo 11
Property 35742 photo 12
Property 35742 photo 13
Property 35742 photo 14
Property 35742 photo 15
Property 35742 photo 16
Property 35742 photo 17
Property 35742 photo 18
Property 35742 photo 19
Property 35742 photo 20
Property 35742 photo 21
Property 35742 photo 22
Property 35742 photo 23

Details

  • سال ساخت: 2012
  • سیستم گرمایش: برق
  • فاصله از دریا: 1200 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 15 km
  • فاصله از فرودگاه: 64 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای اجاره ویلا 0 طبقه با متراژ 456 متر مربع در کرت. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
500 000 € 3496 €/m²
  • کد شی 56921
  • مربع متر 143 m²
  • Rooms 4
Recommended فروش
1 250 000 € 5434 €/m²
  • کد شی 64758
  • مربع متر 230 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
3 500 000 € 7000 €/m²
  • کد شی 58324
  • مربع متر 500 m²
  • Rooms 4
فروش
736 000 € 5183 €/m²
  • کد شی 62220
  • مربع متر 142 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
350 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 59695
  • مربع متر 70 m²
  • Rooms 3
فروش
2 500 000 € 1 700 000 € 8500 €/m²
  • کد شی 62228
  • مربع متر 200 m²
  • فاصله تا دریا 250 m

اشتراک خبرنامه