399 000 €
998 €/m²
Property 36251 photo 1
Property 36251 photo 2
Property 36251 photo 3
Property 36251 photo 4
Property 36251 photo 5
Property 36251 photo 6
Property 36251 photo 7
Property 36251 photo 8
Property 36251 photo 9
Property 36251 photo 10
Property 36251 photo 11

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • تعداد اتاق ها: 8
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 3
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 12 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room
  • Access
  • راه پله داخلی

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 400 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , 2 حمام. Loft شامل 2 اتاق خواب. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به جنگل.{همچنین پارکینگ اختصاصی, باغ.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
590 000 € 2878 €/m²
  • کد شی 65202
  • مربع متر 205 m²
  • Rooms 3
فروش
320 000 € 2962 €/m²
  • کد شی 56672
  • مربع متر 108 m²
  • Rooms 3
فروش
379 000 € 11484 €/m²
  • کد شی 65541
  • مربع متر 33 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
330 000 € 5500 €/m²
  • کد شی 65129
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 2
فروش
399 000 € 1117 €/m²
  • کد شی 61234
  • مربع متر 357 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m

اشتراک خبرنامه