فروش - ویلا 230 m² در لیماسول

یونان قبرس لیماسول
900 000 €
3913 €/m²
Property 36764 photo 1
Property 36764 photo 2
Property 36764 photo 3
Property 36764 photo 4
Property 36764 photo 5
Property 36764 photo 6
Property 36764 photo 7
Property 36764 photo 8
Property 36764 photo 9
  • کد شی 36764
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 230 m²
  • مساحت زمین 3980 m²
  • منطقه لیماسول
  • Location لیماسول (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 6

Details

  • تعداد اتاق ها: 6
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 5
  • فاصله از دریا: 800 m
  • فاصله از فرودگاه: 41 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش ویلا 1 طبقه با متراژ 230 متر مربع در لیماسول. خانه شامل 4 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام, 3 دوش, توالت. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو گاراژ, انبار.

لیماسول

Location

حقایق مشابه

فروش
900 000 € 4500 €/m²
  • کد شی 23738
  • مربع متر 200 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
750 000 € 2678 €/m²
  • کد شی 34149
  • مربع متر 280 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
1 200 000 € 779 €/m²
  • کد شی 47005
  • مربع متر 1540 m²
  • فاصله تا دریا 15000 m
فروش
890 000 € 4684 €/m²
  • کد شی 10824
  • مربع متر 190 m²
  • فاصله تا دریا 200 m

اشتراک خبرنامه