165 000 €
1375 €/m²
Property 36811 photo 1

Details

  • سال ساخت: 1970
  • تعداد اتاق ها: 3
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 9900 m
  • فاصله از فرودگاه: 4 km

خدمات

  • آسانسور
  • Storage room

توضیحات

برای فروش آپارتمان با متراژ 120 متر مربع در آتن. آپارتمان واقع در در طبقه 2 طبقه و شامل طبقه 2 شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , حمام, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. اپارتمان دارای طرح منطقه {همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, آسانسور, سیستم گرمایشی.

آتن

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه