350 000 €
437 €/m²
Property 37187 photo 1
Property 37187 photo 2
Property 37187 photo 3
Property 37187 photo 4
Property 37187 photo 5
Property 37187 photo 6

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 650 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 1 km

توضیحات

برای فروش زمین 800 متر مربع در کورفو.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 600 متر مربع

کورفو

Location

حقایق مشابه

فروش
330 000 € 75 €/m²
  • کد شی 43299
  • مربع متر 4400 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
430 000 € 84 €/m²
  • کد شی 63499
  • مربع متر 5064 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
480 000 € 50 €/m²
  • کد شی 37270
  • مربع متر 9500 m²
  • فاصله تا دریا 650 m
فروش
400 000 € 19 €/m²
  • کد شی 33310
  • مربع متر 20700 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
299 000 € 37 €/m²
  • کد شی 60787
  • مربع متر 8000 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
330 000 € 11 €/m²
  • کد شی 44033
  • مربع متر 30000 m²
  • فاصله تا دریا 2900 m
فروش
330 000 € 47 €/m²
  • کد شی 22562
  • مربع متر 7000 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
400 000 € 26 €/m²
  • کد شی 31308
  • مربع متر 15000 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
400 000 € 85 €/m²
  • کد شی 45735
  • مربع متر 4673 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
380 000 € 47 €/m²
  • کد شی 30921
  • مربع متر 8000 m²
  • فاصله تا دریا 700 m

اشتراک خبرنامه