700 000 €
1400 €/m²
Property 37510 photo 1
Property 37510 photo 2

Details

  • سال ساخت: 2010
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • فاصله از دریا: 1000 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 3 km
  • فاصله از فرودگاه: 3 km

خدمات

  • پارکینگ
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 500 متر مربع در کرت. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باغ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
880 000 € 4631 €/m²
  • کد شی 11947
  • مربع متر 190 m²
  • Rooms 6
فروش
600 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 62435
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 3
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 47206
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 5
فروش
850 000 € 3244 €/m²
  • کد شی 65093
  • مربع متر 262 m²
  • Rooms 4
فروش
650 000 € 1547 €/m²
  • کد شی 40395
  • مربع متر 420 m²
  • Rooms 7
فروش
700 000 € 1400 €/m²
  • کد شی 37510
  • مربع متر 500 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
700 000 € 2333 €/m²
  • کد شی 30258
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 6
فروش
590 000 € 1735 €/m²
  • کد شی 20450
  • مربع متر 340 m²
  • Rooms 8
فروش
680 000 € 3695 €/m²
  • کد شی 42028
  • مربع متر 184 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه