1 000 000 €
5882 €/m²
Property 37830 photo 1
Property 37830 photo 2
Property 37830 photo 3
Property 37830 photo 4
Property 37830 photo 5
Property 37830 photo 6
Property 37830 photo 7
Property 37830 photo 8
Property 37830 photo 9
Property 37830 photo 10
Property 37830 photo 11

Details

  • سال ساخت: 2008
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • فاصله از دریا: 1300 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1 km
  • فاصله از فرودگاه: 34 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • شومینه
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 170 متر مربع در کرت. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 400 000 € 11666 €/m²
  • کد شی 34802
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
1 100 000 € 950 000 € 2661 €/m²
  • کد شی 62608
  • مربع متر 357 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
900 000 € 3000 €/m²
  • کد شی 23706
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 9
فروش
950 000 € 12179 €/m²
  • کد شی 60124
  • مربع متر 78 m²
  • Rooms 3
فروش
960 000 € 2526 €/m²
  • کد شی 38249
  • مربع متر 380 m²
  • Rooms 5
فروش
1 300 000 € 5416 €/m²
  • کد شی 46720
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 9
فروش
1 350 000 € 7500 €/m²
  • کد شی 65279
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 3
فروش
900 000 € 6923 €/m²
  • کد شی 37962
  • مربع متر 130 m²
  • فاصله تا دریا 2900 m

اشتراک خبرنامه