بنا به درخواست
Property 37913 photo 1
Property 37913 photo 2
Property 37913 photo 3
Property 37913 photo 4
Property 37913 photo 5
Property 37913 photo 6

Details

  • تعداد اتاق ها: 2
  • وضعیت: Old building
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 1
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 1200 m
  • فاصله از فرودگاه: 11 km

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 76 متر مربع در کرت. خانه یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , دوش. خانه دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 100 000 € 2750 €/m²
  • کد شی 38928
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 7
فروش
48 000 € 564 €/m²
  • کد شی 66035
  • مربع متر 85 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m
فروش
2 400 000 € 20000 €/m²
  • کد شی 44122
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
880 000 € 4631 €/m²
  • کد شی 11947
  • مربع متر 190 m²
  • Rooms 6
فروش
85 000 € 685 €/m²
  • کد شی 65674
  • مربع متر 124 m²
  • Rooms 3
فروش
250 000 € 1923 €/m²
  • کد شی 49458
  • مربع متر 130 m²
  • Rooms 3
فروش
1 067 000 € 2845 €/m²
  • کد شی 50139
  • مربع متر 375 m²
  • Rooms 4
فروش
50 000 € 625 €/m²
  • کد شی 64861
  • مربع متر 80 m²
  • Rooms 3
فروش
70 000 € 341 €/m²
  • کد شی 64088
  • مربع متر 205 m²
  • فاصله تا دریا 1750 m

اشتراک خبرنامه