بنا به درخواست
Property 38089 photo 1
Property 38089 photo 2
Property 38089 photo 3
Property 38089 photo 4
Property 38089 photo 5
Property 38089 photo 6
Property 38089 photo 7
Property 38089 photo 8
Property 38089 photo 9
Property 38089 photo 10
Property 38089 photo 11
Property 38089 photo 12
Property 38089 photo 13
Property 38089 photo 14
Property 38089 photo 15

Details

  • سال ساخت: 2013
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • فاصله از دریا: 900 m
  • فاصله از فرودگاه: 23 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • شومینه
  • Storage room
  • گاراژ

توضیحات

برای اجاره ویلا 0 طبقه با متراژ 175 متر مربع در کرت. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 067 000 € 6276 €/m²
  • کد شی 62193
  • مربع متر 170 m²
  • فاصله تا دریا 850 m
فروش
495 000 € 2877 €/m²
  • کد شی 64164
  • مربع متر 172 m²
  • Rooms 6
فروش
520 000 € 2080 €/m²
  • کد شی 65972
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 9
انحصاری فروش
1 100 000 € 850 000 € 3148 €/m²
  • کد شی 62907
  • مربع متر 270 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
800 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 65748
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 5
فروش
1 350 000 € 7500 €/m²
  • کد شی 65279
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه