فروش - زمین 246 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
65 000 €
264 €/m²
Property 38337 photo 1
Property 38337 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 8000 m
  • فاصله از فرودگاه: 47 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 246 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 197 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
85 000 € 21 €/m²
  • کد شی 52907
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
60 000 € 17 €/m²
  • کد شی 58016
  • مربع متر 3500 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
90 000 € 107 €/m²
  • کد شی 41081
  • مربع متر 838 m²
  • فاصله تا دریا 4500 m
فروش
90 000 € 115 €/m²
  • کد شی 36599
  • مربع متر 780 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
75 000 € 125 €/m²
  • کد شی 52588
  • مربع متر 600 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
70 000 € 35 €/m²
  • کد شی 56292
  • مربع متر 2000 m²
  • فاصله تا دریا 1100 m
فروش
65 000 € 54 €/m²
  • کد شی 53300
  • مربع متر 1187 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
60 000 € 9 €/m²
  • کد شی 60563
  • مربع متر 6500 m²
  • فاصله تا دریا 1700 m
فروش
90 000 € 60 €/m²
  • کد شی 59798
  • مربع متر 1500 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
77 000 € 54 000 € 77 €/m²
  • کد شی 63602
  • مربع متر 700 m²
  • فاصله تا دریا 350 m

اشتراک خبرنامه