130 000 €
896 €/m²
Property 38835 photo 1
Property 38835 photo 2
Property 38835 photo 3

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 50 m
  • فاصله از فرودگاه: 110 km

توضیحات

برای فروش زمین 145 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 116 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به شهر.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
160 000 € 33 €/m²
  • کد شی 41652
  • مربع متر 4750 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
170 000 € 404 €/m²
  • کد شی 38834
  • مربع متر 420 m²
  • فاصله تا دریا 5500 m
فروش
130 000 € 265 €/m²
  • کد شی 51604
  • مربع متر 490 m²
  • فاصله تا دریا 8500 m
فروش
150 000 € 25 €/m²
  • کد شی 14491
  • مربع متر 5800 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
180 000 € 32 €/m²
  • کد شی 41566
  • مربع متر 5550 m²
  • فاصله تا دریا 4000 m
فروش
140 000 € 66 €/m²
  • کد شی 62927
  • مربع متر 2100 m²
  • فاصله تا دریا 20 m
فروش
130 000 € 130 €/m²
  • کد شی 3508
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 180 m
فروش
175 000 € 273 €/m²
  • کد شی 63113
  • مربع متر 640 m²
  • فاصله تا دریا 700 m
فروش
130 000 € 20 €/m²
  • کد شی 57190
  • مربع متر 6375 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
150 000 € 33 €/m²
  • کد شی 21950
  • مربع متر 4500 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m

اشتراک خبرنامه