1 100 000 €
2750 €/m²
Property 38928 photo 1
Property 38928 photo 2
Property 38928 photo 3
Property 38928 photo 4
Property 38928 photo 5
Property 38928 photo 6
Property 38928 photo 7
Property 38928 photo 8
Property 38928 photo 9
Property 38928 photo 10
Property 38928 photo 11

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2010
  • تعداد اتاق ها: 7
  • سیستم گرمایش: دیگر
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 5
  • WCs: 5
  • فاصله از دریا: 3500 m
  • فاصله از فرودگاه: 5 km

توضیحات

برای فروش خانه3 طبقه با متراژ 400 متر مربع در کرت. طبقه نیمه زیر زمین شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, 2 انبار. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت. طبقه 1 شامل 4 اتاق خواب, 3 حمام. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو آسانسور, گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه