1 700 000 €
2881 €/m²
Property 39168 photo 1
Property 39168 photo 2
Property 39168 photo 3
Property 39168 photo 4
Property 39168 photo 5
Property 39168 photo 6
Property 39168 photo 7
Property 39168 photo 8
Property 39168 photo 9
Property 39168 photo 10
Property 39168 photo 11
Property 39168 photo 12
Property 39168 photo 13
Property 39168 photo 14
Property 39168 photo 15
Property 39168 photo 16
Property 39168 photo 17
Property 39168 photo 18
Property 39168 photo 19
Property 39168 photo 20
Property 39168 photo 21
Property 39168 photo 22
Property 39168 photo 23
Property 39168 photo 24
Property 39168 photo 25

Details

  • تعداد طبقات: 4
  • سال ساخت: 2005
  • تعداد اتاق ها: 11
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 4
  • Bathrooms: 7
  • Bedrooms: 8
  • WCs: 7
  • فاصله از دریا: 700 m
  • فاصله از فرودگاه: 12 km

توضیحات

برای فروش ویلا 4 طبقه با متراژ 590 متر مربع در کرت. طبقه نیمه زیر زمین شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, آشپزخانه , حمام, دوش, 3 انبار. طبقه همکف شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن, آشپزخانه , دوش. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, حمام, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 2 شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, حمام, دوش. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 500 000 € 5000 €/m²
  • کد شی 34811
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 5
فروش
1 800 000 € 7200 €/m²
  • کد شی 30046
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 5
فروش
2 469 000 € 10287 €/m²
  • کد شی 58507
  • مربع متر 240 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
1 760 000 € 5028 €/m²
  • کد شی 57917
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 7
فروش
1 850 000 € 5441 €/m²
  • کد شی 47645
  • مربع متر 340 m²
  • Rooms 6
فروش
1 550 000 € 2952 €/m²
  • کد شی 65234
  • مربع متر 525 m²
  • فاصله تا دریا 3100 m
فروش
1 500 000 € 7614 €/m²
  • کد شی 42669
  • مربع متر 197 m²
  • Rooms 3
فروش
1 500 000 € 6818 €/m²
  • کد شی 65848
  • مربع متر 220 m²
  • Rooms 7
Recommended فروش
1 800 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 49720
  • مربع متر 480 m²
  • فاصله تا دریا 10 m
فروش
1 500 000 € 6000 €/m²
  • کد شی 65237
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 4

اشتراک خبرنامه