درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 1940 m² در کورفو
یونان
جزایر ایونی
استان کورفو
کورفو
بنا به درخواست
کد شی
39208
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
1940 m²
منطقه
کورفو
Location
جزایر ایونی () | کورفو (استان کورفو)
Details
فاصله از دریا:
220 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
45 km
فاصله از فرودگاه:
29 km
توضیحات
برای فروش زمین 1940 متر مربع در کورفو. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی.
کورفو
Location
حقایق مشابه
فروش
130 000 €
56 €/m²
زمین 2300 m² کورفو
کورفو
کد شی
65288
مربع متر
2300 m²
فاصله تا دریا
3500 m
فروش
250 000 €
60 €/m²
زمین 4162 m² کورفو
کورفو
کد شی
64098
مربع متر
4162 m²
فاصله تا دریا
900 m
فروش
95 000 €
76 €/m²
زمین 1250 m² کورفو
کورفو
کد شی
65425
مربع متر
1250 m²
فاصله تا دریا
1700 m
فروش
58 000 €
4 €/m²
زمین 12500 m² کورفو
کورفو
کد شی
57847
مربع متر
12500 m²
فاصله تا دریا
4100 m
فروش
850 000 €
191 €/m²
زمین 4444 m² کورفو
کورفو
کد شی
62951
مربع متر
4444 m²
فاصله تا دریا
10 m
فروش
700 000 €
58 €/m²
زمین 12000 m² کورفو
کورفو
کد شی
56994
مربع متر
12000 m²
فاصله تا دریا
3500 m
فروش
30 000 €
8 €/m²
زمین 3500 m² کورفو
کورفو
کد شی
58482
مربع متر
3500 m²
فاصله تا دریا
6000 m
فروش
330 000 €
47 €/m²
زمین 7000 m² کورفو
کورفو
کد شی
62957
مربع متر
7000 m²
فاصله تا دریا
500 m
فروش
188 000 €
53 €/m²
زمین 3500 m² کورفو
کورفو
کد شی
61705
مربع متر
3500 m²
فاصله تا دریا
3500 m
فروش
530 000 €
5 €/m²
زمین 95095 m² کورفو
کورفو
کد شی
56513
مربع متر
95095 m²
فاصله تا دریا
4500 m
Argiro Adelfopoulou
+30 26611 00500
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1