1 200 000 €
7500 €/m²
Property 39221 photo 1
Property 39221 photo 2
Property 39221 photo 3
Property 39221 photo 4
Property 39221 photo 5
Property 39221 photo 6
  • کد شی 39221
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 160 m²
  • مساحت زمین 245 m²
  • منطقه کرت
  • Location (چانیا) | استان چانیا (کرت)
  • تعداد اتاق ها 3

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 2020
  • تعداد اتاق ها: 3
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 2
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 410 m
  • فاصله از فرودگاه: 25 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • Storage room

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 160 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. طبقه 1 شامل یک اتاق خوابه. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به کوه، رو به شهر، رو به جنگل.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, سایبان, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 400 000 € 11666 €/m²
  • کد شی 34802
  • مربع متر 120 m²
  • Rooms 4
فروش
1 386 000 € 7035 €/m²
  • کد شی 54752
  • مربع متر 197 m²
  • Rooms 4
فروش
1 386 000 € 4137 €/m²
  • کد شی 41224
  • مربع متر 335 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m
فروش
1 000 000 € 5882 €/m²
  • کد شی 37830
  • مربع متر 170 m²
  • فاصله تا دریا 1300 m
فروش
1 200 000 € 7500 €/m²
  • کد شی 39221
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 3
فروش
1 300 000 € 2708 €/m²
  • کد شی 65530
  • مربع متر 480 m²
  • Rooms 8
فروش
1 300 000 € 5416 €/m²
  • کد شی 46720
  • مربع متر 240 m²
  • Rooms 9
فروش
1 500 000 € 7614 €/m²
  • کد شی 42669
  • مربع متر 197 m²
  • Rooms 3
فروش
1 220 000 € 2355 €/m²
  • کد شی 52429
  • مربع متر 518 m²
  • فاصله تا دریا 770 m
فروش
1 350 000 € 7500 €/m²
  • کد شی 65279
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 3

اشتراک خبرنامه