درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
استان پیریا
240 000 €
200 000 €
400 €/m²
کد شی
3936
فاصله از دریا:
250 m
فاصله از فرودگاه:
46 km
توضیحات
برای فروش زمین 0 متر مربع در ساحل المپیک.
ساحل المپیک
Location
حقایق مشابه
فروش
200 000 €
200 €/m²
زمین 1000 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
22529
مربع متر
1000 m²
فاصله تا دریا
300 m
فروش
200 000 €
78 €/m²
زمین 2556 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
28737
مربع متر
2556 m²
فاصله تا دریا
600 m
فروش
215 000 €
275 €/m²
زمین 780 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
13938
مربع متر
780 m²
فاصله تا دریا
7000 m
فروش
315 000 €
220 €/m²
زمین 1428 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
6633
مربع متر
1428 m²
فاصله تا دریا
7000 m
فروش
230 000 €
11 €/m²
زمین 20000 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
59380
مربع متر
20000 m²
فاصله تا دریا
500 m
فروش
280 000 €
56 €/m²
زمین 5000 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
24781
مربع متر
5000 m²
فاصله تا دریا
750 m
فروش
350 000 €
50 €/m²
زمین 6890 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
36680
مربع متر
6890 m²
فاصله تا دریا
30000 m
فروش
220 000 €
43 €/m²
زمین 5062 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
43616
مربع متر
5062 m²
فاصله تا دریا
2000 m
فروش
240 000 €
200 000 €
زمین ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
3936
مربع متر
0 m²
فاصله تا دریا
250 m
فروش
220 000 €
505 €/m²
زمین 435 m² ساحل المپیک
ساحل المپیک
کد شی
30956
مربع متر
435 m²
فاصله تا دریا
7500 m
Giannis Efthimiadis
+30 698 5169067
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the