55 000 €
266 €/m²
Property 39559 photo 1
Property 39559 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 700 m
  • فاصله از فرودگاه: 46 km

توضیحات

برای فروش زمین 206 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 165 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
45 000 € 6 €/m²
  • کد شی 52785
  • مربع متر 6600 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
55 000 € 5 €/m²
  • کد شی 39976
  • مربع متر 10000 m²
  • فاصله تا دریا 2300 m
فروش
45 000 € 18 €/m²
  • کد شی 54379
  • مربع متر 2500 m²
  • فاصله تا دریا 2300 m
فروش
75 000 € 185 €/m²
  • کد شی 62866
  • مربع متر 404 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
48 000 € 106 €/m²
  • کد شی 63521
  • مربع متر 451 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
60 000 € 9 €/m²
  • کد شی 60563
  • مربع متر 6500 m²
  • فاصله تا دریا 1700 m
فروش
55 000 € 166 €/m²
  • کد شی 55867
  • مربع متر 331 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
70 000 € 31 €/m²
  • کد شی 60651
  • مربع متر 2200 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
70 000 € 38 €/m²
  • کد شی 60041
  • مربع متر 1810 m²
  • فاصله تا دریا 11000 m
فروش
60 000 € 78 €/m²
  • کد شی 38857
  • مربع متر 760 m²
  • فاصله تا دریا 500 m

اشتراک خبرنامه