1 490 000 € 1 100 000 €
2957 €/m²
Property 40248 photo 1
Property 40248 photo 2
Property 40248 photo 3
Property 40248 photo 4
Property 40248 photo 5
Property 40248 photo 6
Property 40248 photo 7
Property 40248 photo 8

Details

  • سال ساخت: 2010
  • وضعیت: Under construction
  • فاصله از دریا: 160 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 1,5 km
  • فاصله از فرودگاه: 12 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش خانه0 طبقه با متراژ 372 متر مربع در کرت. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, سایبان, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 300 000 € 8125 €/m²
  • کد شی 5957
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 5
فروش
1 490 000 € 1 100 000 € 2956 €/m²
  • کد شی 40248
  • مربع متر 372 m²
  • فاصله تا دریا 160 m
فروش
1 500 000 € 3968 €/m²
  • کد شی 30592
  • مربع متر 378 m²
  • Rooms 6
فروش
1 800 000 € 3750 €/m²
  • کد شی 64988
  • مربع متر 480 m²
  • فاصله تا دریا 317 m

اشتراک خبرنامه