1 067 000 €
2668 €/m²
Property 40518 photo 1
Property 40518 photo 2
Property 40518 photo 3
Property 40518 photo 4
Property 40518 photo 5
Property 40518 photo 6
Property 40518 photo 7
Property 40518 photo 8
Property 40518 photo 9
Property 40518 photo 10
Property 40518 photo 11
Property 40518 photo 12
Property 40518 photo 13
Property 40518 photo 14
Property 40518 photo 15

Details

  • سال نوسازی: 2018
  • تعداد اتاق ها: 6
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • فاصله از دریا: 600 m
  • فاصله از فرودگاه: 10 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • شومینه
  • Storage room

توضیحات

برای فروش ویلا 0 طبقه با متراژ 400 متر مربع در کرت. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 600 000 € 4571 €/m²
  • کد شی 60634
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 7
فروش
1 100 000 € 5500 €/m²
  • کد شی 47133
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 5
فروش
1 300 000 € 5909 €/m²
  • کد شی 38467
  • مربع متر 220 m²
  • فاصله تا دریا 4300 m
فروش
1 386 000 € 7035 €/m²
  • کد شی 54752
  • مربع متر 197 m²
  • Rooms 4
اجاره
بنا به درخواست
  • کد شی 47392
  • مربع متر 740 m²
  • Rooms 8
فروش
1 600 000 € 11428 €/m²
  • کد شی 62739
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 3
فروش
1 000 000 € 2590 €/m²
  • کد شی 65909
  • مربع متر 386 m²
  • Rooms 5
فروش
1 067 000 € 6276 €/m²
  • کد شی 62193
  • مربع متر 170 m²
  • فاصله تا دریا 850 m

اشتراک خبرنامه