فروش - زمین 838 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا کاترینی
90 000 €
107 €/m²
Property 41081 photo 1
Property 41081 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 8
  • فاصله از دریا: 4500 m
  • فاصله از فرودگاه: 44 km

توضیحات

برای فروش با حصار زمین 838 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 670 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
110 000 € 15 €/m²
  • کد شی 32075
  • مربع متر 7000 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
85 000 € 21 €/m²
  • کد شی 28795
  • مربع متر 4000 m²
  • فاصله تا دریا 2300 m
فروش
97 000 € 242 €/m²
  • کد شی 51914
  • مربع متر 400 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
95 000 € 95 €/m²
  • کد شی 59575
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 500 m
فروش
74 000 € 92 €/m²
  • کد شی 61450
  • مربع متر 800 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
75 000 € 300 €/m²
  • کد شی 47503
  • مربع متر 250 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
130 000 € 20 €/m²
  • کد شی 57190
  • مربع متر 6375 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
75 000 € 127 €/m²
  • کد شی 46769
  • مربع متر 586 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
100 000 € 36 €/m²
  • کد شی 12274
  • مربع متر 2705 m²
  • فاصله تا دریا 300 m

اشتراک خبرنامه