70 000 €
280 €/m²
Property 41897 photo 1
Property 41897 photo 2
Property 41897 photo 3
Property 41897 photo 4
Property 41897 photo 5
Property 41897 photo 6
Property 41897 photo 7
Property 41897 photo 8
Property 41897 photo 9
Property 41897 photo 10

Details

  • سال نوسازی: 1820
  • تعداد اتاق ها: 5
  • وضعیت: Old building
  • Bathrooms: 1
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 1
  • فاصله از دریا: 7500 m
  • فاصله از فرودگاه: 86 km

توضیحات

برای فروش خانه1 طبقه با متراژ 250 متر مربع در کرت. خانه 4 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. خانه دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به شهر.{همچنین مبلمان.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 16747
  • مربع متر 160 m²
  • فاصله تا دریا 3700 m
فروش
95 000 € 1583 €/m²
  • کد شی 50125
  • مربع متر 60 m²
  • Rooms 3
فروش
100 000 € 666 €/m²
  • کد شی 34490
  • مربع متر 150 m²
  • Rooms 3
فروش
86 000 € 934 €/m²
  • کد شی 57035
  • مربع متر 92 m²
  • فاصله تا دریا 9900 m
فروش
70 000 € 280 €/m²
  • کد شی 41897
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 5
فروش
75 000 € 59 000 € 694 €/m²
  • کد شی 31330
  • مربع متر 85 m²
  • فاصله تا دریا 12300 m
فروش
70 000 € 489 €/m²
  • کد شی 44301
  • مربع متر 143 m²
  • Rooms 3
فروش
70 000 € 341 €/m²
  • کد شی 64088
  • مربع متر 205 m²
  • فاصله تا دریا 1750 m
فروش
96 000 € 533 €/m²
  • کد شی 44907
  • مربع متر 180 m²
  • Rooms 4
فروش
64 000 € 771 €/m²
  • کد شی 57036
  • مربع متر 83 m²
  • فاصله تا دریا 9900 m

اشتراک خبرنامه