1 200 000 €
4478 €/m²
Property 41953 photo 1
Property 41953 photo 2
Property 41953 photo 3
Property 41953 photo 4
Property 41953 photo 5

Details

  • تعداد طبقات: 3
  • سال ساخت: 2023
  • تعداد اتاق ها: 8
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Energy Class: الف+
  • Levels: 3
  • Bathrooms: 4
  • Bedrooms: 6
  • WCs: 4
  • فاصله از دریا: 800 m
  • فاصله از فرودگاه: 22 km

توضیحات

برای فروش ویلا 3 طبقه با متراژ 268 متر مربع در کرت. طبقه نیمه زیر زمین شامل 2 اتاق خواب, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن با آشپزخانه, دوش. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, 2 حمام. ویلا دارای طرح جلو این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو گاراژ, سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
1 600 000 € 4571 €/m²
  • کد شی 60634
  • مربع متر 350 m²
  • Rooms 7
فروش
1 386 000 € 4137 €/m²
  • کد شی 41224
  • مربع متر 335 m²
  • فاصله تا دریا 13000 m
فروش
1 500 000 € 6000 €/m²
  • کد شی 65237
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 4
فروش
1 200 000 € 7500 €/m²
  • کد شی 39221
  • مربع متر 160 m²
  • Rooms 3
فروش
1 067 000 € 2667 €/m²
  • کد شی 40518
  • مربع متر 400 m²
  • Rooms 6
فروش
1 600 000 € 11428 €/m²
  • کد شی 62739
  • مربع متر 140 m²
  • Rooms 3
اجاره
بنا به درخواست
  • کد شی 47392
  • مربع متر 740 m²
  • Rooms 8
فروش
1 200 000 € 6000 €/m²
  • کد شی 32783
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 8
فروش
1 600 000 € 11428 €/m²
  • کد شی 62213
  • مربع متر 140 m²
  • فاصله تا دریا 10 m

اشتراک خبرنامه