فروش - زمین 712 m² در ساحل المپیک

یونان مقدونیه استان پیریا دیون
55 000 €
77 €/m²
Property 42360 photo 1
Property 42360 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,6
  • فاصله از دریا: 30000 m
  • فاصله از فرودگاه: 36 km

توضیحات

برای فروش زمین 712 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 427 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به کوه، رو به جنگل.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
50 000 € 38 €/m²
  • کد شی 35326
  • مربع متر 1300 m²
  • فاصله تا دریا 2000 m
فروش
80 000 € 32 €/m²
  • کد شی 48934
  • مربع متر 2500 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
48 000 € 106 €/m²
  • کد شی 63521
  • مربع متر 451 m²
  • فاصله تا دریا 2200 m
فروش
80 000 € 179 €/m²
  • کد شی 34740
  • مربع متر 445 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
50 000 € 131 €/m²
  • کد شی 59378
  • مربع متر 380 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
70 000 € 264 €/m²
  • کد شی 59052
  • مربع متر 265 m²
  • فاصله تا دریا 900 m
فروش
62 000 € 106 €/m²
  • کد شی 63431
  • مربع متر 580 m²
  • فاصله تا دریا 4100 m
فروش
49 900 € 83 €/m²
  • کد شی 61655
  • مربع متر 600 m²
  • فاصله تا دریا 2500 m
فروش
65 000 € 59 €/m²
  • کد شی 52572
  • مربع متر 1100 m²
  • فاصله تا دریا 6500 m
فروش
50 000 € 7 €/m²
  • کد شی 38999
  • مربع متر 6830 m²
  • فاصله تا دریا 5000 m

اشتراک خبرنامه