فروش - ویلا 182 m² در پافوس

یونان قبرس پافوس
650 000 €
3571 €/m²
Property 42432 photo 1
Property 42432 photo 2
Property 42432 photo 3
Property 42432 photo 4
Property 42432 photo 5
Property 42432 photo 6
Property 42432 photo 7
  • کد شی 42432
  • برای فروش، اجاره فروش
  • نوع ملک ویلا
  • مربع متر 182 m²
  • مساحت زمین 470 m²
  • منطقه پافوس
  • Location پافوس (قبرس)
  • تعداد اتاق ها 4

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • تعداد اتاق ها: 4
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 3
  • WCs: 3
  • فاصله از دریا: 700 m
  • فاصله از فرودگاه: 12 km

خدمات

  • پارکینگ
  • استخر
  • Storage room

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 182 متر مربع در پافوس. طبقه همکف شامل اتاق نشیمن با آشپزخانه, توالت, یک اتاق ذخیره سازی. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, حمام, دوش. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز زیبا رو به دریا.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, کولر, استخر, پارکینگ اختصاصی, باغ, باربیکیو سیستم گرمایشی, سیستم علام خطر, انبار.

پافوس

Location

حقایق مشابه

اشتراک خبرنامه