587 000 €
3669 €/m²
Property 42645 photo 1
Property 42645 photo 2
Property 42645 photo 3
Property 42645 photo 4
Property 42645 photo 5
Property 42645 photo 6
Property 42645 photo 7
Property 42645 photo 8
Property 42645 photo 9
Property 42645 photo 10
Property 42645 photo 11
Property 42645 photo 12
Property 42645 photo 13

Details

  • تعداد طبقات: 2
  • سال ساخت: 1994
  • سال نوسازی: 2004
  • تعداد اتاق ها: 5
  • سیستم گرمایش: دیزل
  • Levels: 2
  • Bathrooms: 2
  • Bedrooms: 4
  • WCs: 2
  • فاصله از دریا: 900 m
  • فاصله از فرودگاه: 19 km

خدمات

  • پارکینگ
  • شومینه
  • Storage room
  • Holiday home

توضیحات

برای فروش ویلا 2 طبقه با متراژ 160 متر مربع در کرت. طبقه همکف شامل یک اتاق خوابه, اتاق نشیمن, آشپزخانه , حمام. طبقه 1 شامل 3 اتاق خواب, دوش. ویلا دارای طراحی داخلی این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه.{همچنین مبلمان, باطریهای خورشیدی برای گرم کردن آب, شومینه, کولر, پارکینگ اختصاصی, باغ, چمن, باربیکیو سیستم گرمایشی, انبار.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
499 000 € 1996 €/m²
  • کد شی 55969
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 4
فروش
630 000 € 2739 €/m²
  • کد شی 65284
  • مربع متر 230 m²
  • Rooms 4
فروش
500 000 € 3496 €/m²
  • کد شی 56921
  • مربع متر 143 m²
  • Rooms 4
فروش
650 000 € 1354 €/m²
  • کد شی 30518
  • مربع متر 480 m²
  • فاصله تا دریا 200 m
فروش
693 000 € 3465 €/m²
  • کد شی 47134
  • مربع متر 200 m²
  • Rooms 4
فروش
500 000 € 3496 €/m²
  • کد شی 56923
  • مربع متر 143 m²
  • Rooms 6
فروش
520 000 € 2080 €/m²
  • کد شی 65972
  • مربع متر 250 m²
  • Rooms 9
فروش
800 000 € 2666 €/m²
  • کد شی 65748
  • مربع متر 300 m²
  • Rooms 5

اشتراک خبرنامه