60 000 €
107 €/m²
Property 42846 photo 1
Property 42846 photo 2

Details

  • Floor area ratio: 0,8
  • فاصله از دریا: 4000 m
  • فاصله از فرودگاه: 41 km

توضیحات

برای فروش زمین 560 متر مربع در ساحل المپیک.بخشی از طرح شهری است. ر محوطه: لوله کشی آب, برق کشی. امکان ساخت وجود دارد 448 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.

ساحل المپیک

Location

حقایق مشابه

فروش
60 000 € 98 €/m²
  • کد شی 57899
  • مربع متر 612 m²
  • فاصله تا دریا 150 m
فروش
75 000 € 40 000 € 133 €/m²
  • کد شی 32856
  • مربع متر 300 m²
  • فاصله تا دریا 12000 m
فروش
55 000 € 48 €/m²
  • کد شی 63777
  • مربع متر 1138 m²
  • فاصله تا دریا 7000 m
فروش
60 000 € 294 €/m²
  • کد شی 52483
  • مربع متر 204 m²
  • فاصله تا دریا 8000 m
فروش
75 000 € 185 €/m²
  • کد شی 62866
  • مربع متر 404 m²
  • فاصله تا دریا 9000 m
فروش
50 000 € 50 €/m²
  • کد شی 34453
  • مربع متر 994 m²
  • فاصله تا دریا 6000 m
فروش
55 000 € 100 €/m²
  • کد شی 66042
  • مربع متر 545 m²
  • فاصله تا دریا 3000 m
فروش
80 000 € 11 €/m²
  • کد شی 37687
  • مربع متر 6740 m²
  • فاصله تا دریا 3500 m
فروش
70 000 € 31 €/m²
  • کد شی 60651
  • مربع متر 2200 m²
  • فاصله تا دریا 300 m
فروش
62 000 € 106 €/m²
  • کد شی 63431
  • مربع متر 580 m²
  • فاصله تا دریا 4100 m

اشتراک خبرنامه