درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 17500 m² در کورفو
یونان
جزایر ایونی
استان کورفو
کورفو
580 000 €
33 €/m²
کد شی
42862
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
17500 m²
منطقه
کورفو
Location
جزایر ایونی () | کورفو (استان کورفو)
Details
فاصله از دریا:
3000 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
7 km
فاصله از فرودگاه:
2 km
توضیحات
برای فروش زمین 17500 متر مربع در کورفو.خارج از طرح شهر است..
کورفو
Location
حقایق مشابه
فروش
800 000 €
160 €/m²
زمین 5000 m² کورفو
کورفو
کد شی
46991
مربع متر
5000 m²
فاصله تا دریا
230 m
فروش
650 000 €
52 €/m²
زمین 12500 m² کورفو
کورفو
کد شی
35185
مربع متر
12500 m²
فاصله تا دریا
1600 m
فروش
530 000 €
106 €/m²
زمین 4982 m² کورفو
کورفو
کد شی
63876
مربع متر
4982 m²
فاصله تا دریا
620 m
فروش
490 000 €
51 €/m²
زمین 9500 m² کورفو
کورفو
کد شی
11133
مربع متر
9500 m²
فاصله تا دریا
1800 m
فروش
650 000 €
550 000 €
54 €/m²
زمین 10025 m² کورفو
کورفو
کد شی
29407
مربع متر
10025 m²
فاصله تا دریا
350 m
فروش
480 000 €
145 €/m²
زمین 3310 m² کورفو
کورفو
کد شی
63742
مربع متر
3310 m²
فاصله تا دریا
3500 m
فروش
750 000 €
370 000 €
92 €/m²
زمین 4000 m² کورفو
کورفو
کد شی
33678
مربع متر
4000 m²
فاصله تا دریا
2500 m
فروش
700 000 €
58 €/m²
زمین 12000 m² کورفو
کورفو
کد شی
56994
مربع متر
12000 m²
فاصله تا دریا
3500 m
فروش
800 000 €
199 €/m²
زمین 4010 m² کورفو
کورفو
کد شی
22088
مربع متر
4010 m²
فاصله تا دریا
10 m
فروش
بنا به درخواست
زمین 2603 m² کورفو
کورفو
کد شی
60716
مربع متر
2603 m²
فاصله تا دریا
1000 m
David Martasidis
+30 (26611) 00 500
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1