درباره ما
دفاتر و کارمندان
دفاتر ما
زندگی شرکت
+30 2310 591 431
اجاره
فروش - زمین 4000 m² در کورفو
یونان
جزایر ایونی
استان کورفو
کورفو
160 000 €
40 €/m²
کد شی
42863
برای فروش، اجاره
فروش
نوع ملک
زمین
مساحت زمین
4000 m²
منطقه
کورفو
Location
جزایر ایونی () | کورفو (استان کورفو)
Details
فاصله از دریا:
3000 m
فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها:
7 km
فاصله از فرودگاه:
2 km
توضیحات
برای فروش زمین 4000 متر مربع در کورفو.خارج از طرح شهر است..
کورفو
Location
حقایق مشابه
فروش
210 000 €
140 €/m²
زمین 1500 m² کورفو
کورفو
کد شی
33703
مربع متر
1500 m²
فاصله تا دریا
500 m
فروش
135 000 €
108 000 €
23 €/m²
زمین 4576 m² کورفو
کورفو
کد شی
34066
مربع متر
4576 m²
فاصله تا دریا
2500 m
فروش
155 000 €
29 €/m²
زمین 5200 m² کورفو
کورفو
کد شی
48281
مربع متر
5200 m²
فاصله تا دریا
1000 m
فروش
200 000 €
266 €/m²
زمین 750 m² کورفو
کورفو
کد شی
50849
مربع متر
750 m²
فاصله تا دریا
100 m
فروش
200 000 €
44 €/m²
زمین 4500 m² کورفو
کورفو
کد شی
49619
مربع متر
4500 m²
فاصله تا دریا
200 m
فروش
140 000 €
67 €/m²
زمین 2078 m² کورفو
کورفو
کد شی
57953
مربع متر
2078 m²
فاصله تا دریا
150 m
فروش
198 000 €
18 €/m²
زمین 10500 m² کورفو
کورفو
کد شی
34374
مربع متر
10500 m²
فاصله تا دریا
3000 m
فروش
130 000 €
56 €/m²
زمین 2300 m² کورفو
کورفو
کد شی
65288
مربع متر
2300 m²
فاصله تا دریا
3500 m
فروش
220 000 €
40 €/m²
زمین 5500 m² کورفو
کورفو
کد شی
46195
مربع متر
5500 m²
فاصله تا دریا
5000 m
فروش
135 000 €
130 €/m²
زمین 1035 m² کورفو
کورفو
کد شی
61049
مربع متر
1035 m²
فاصله تا دریا
3000 m
David Martasidis
+30 (26611) 00 500
sales@grekodom.com
Request more detailed info on the property.
Book a viewing of the property.
I consent to having this website store my submitted information so they can respond to my inquiry, in accordance with the
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
Floor to
--
زیر زمین
طبقه همکف
Entresol
طبقه 2
طبقه 3
طبقه 4
طبقه 5
طبقه 6
طبقه 7
طبقه 8
طبقه +8
اطاقک بالای بام
سقف
طبقه 1
اشتراک
I would like to receive updates and promotional information at my contact details that match with my interests and preferences, in accordance with the