3 500 000 € 3 200 000 €
94 €/m²
Property 43580 photo 1
Property 43580 photo 2
Property 43580 photo 3
Property 43580 photo 4
Property 43580 photo 5
Property 43580 photo 6
Property 43580 photo 7
Property 43580 photo 8

Details

  • Floor area ratio: 0,12
  • فاصله از دریا: 18 m
  • فاصله تا نزدیکترین. شهرستانها: 2 km
  • فاصله از فرودگاه: 32 km

توضیحات

برای فروش زمین 34000 متر مربع در کرت.خارج از طرح شهر است.. امکان ساخت وجود دارد 4080 متر مربع این ملک دارای چشم‌انداز پانورامای بی‌نظیر رو به دریا، رو به کوه، رو به شهر.

کرت

Location

حقایق مشابه

فروش
4 000 000 € 102 €/m²
  • کد شی 9412
  • مربع متر 39030 m²
  • فاصله تا دریا 10 m
فروش
2 935 000 € 29 €/m²
  • کد شی 64251
  • مربع متر 100000 m²
  • فاصله تا دریا 900 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 38747
  • مربع متر 15000 m²
  • فاصله تا دریا 30 m
فروش
3 000 000 € 75 €/m²
  • کد شی 33304
  • مربع متر 40000 m²
  • فاصله تا دریا 800 m
فروش
4 798 000 € 4 €/m²
  • کد شی 31239
  • مربع متر 1116000 m²
  • فاصله تا دریا 14000 m
فروش
3 300 000 € 114 €/m²
  • کد شی 31004
  • مربع متر 28800 m²
  • فاصله تا دریا 1 m
فروش
3 150 000 € 70 €/m²
  • کد شی 22430
  • مربع متر 45000 m²
  • فاصله تا دریا 1000 m
فروش
2 830 000 € 148 €/m²
  • کد شی 36085
  • مربع متر 19017 m²
  • فاصله تا دریا 400 m
فروش
بنا به درخواست
  • کد شی 50803
  • مربع متر 1000 m²
  • فاصله تا دریا 100 m
فروش
3 750 000 € 92 €/m²
  • کد شی 57935
  • مربع متر 40453 m²
  • فاصله تا دریا 400 m

اشتراک خبرنامه